155 (1).jpg
Produktai.jpg
Emko_Naujienos_Thumbnail.jpg
Emko_Kontaktai_Thumbnail.jpg
155 (1).jpg

Pagrindinis


SCROLL DOWN

Pagrindinis


 “Žmonėms retai pavyksta, nebent jie mėgaujasi savo darbu.”  D.B. Carnagie
 

EMKO yra jaunų kūrėjų susitikimas. Jaunatviška, energijos nestokojanti įmonė, apibrėžta aistros kurti,  demonstruoti ir realizuoti naujausias tendencijas šiuolaikiniame dizaine... Paverčiame medieną baldais, tekstilę kilimais, metalą ir stiklą sujungiame į šviestuvus.

Mūsų laikas, žinios ir pojūčiai yra nukreipti į gražių daiktų kūrimą. Kuriame rytojui šiandien.
EMKO esame įsipareigoję pateikti pasauliui daiktus, gebančius kurti su Jumis, jų šeimininkais, ilgalaikį ryšį. Tai – paprasti, išmanūs ir smagūs produktai, tapsiantys Jūsų šeimos nariais. Jie yra patikimi ir draugiški, įkvepiantys judėjimui pirmyn, metams bėgant lieka nepakitę. Jūsų gyvenimo istorijų kompanionai.

Produktai.jpg

Produktai


Produktai


Naïve Low Chair  etc.etc.

Naïve Low Chair

etc.etc.

Naïve Kėdė  etc.etc.

Naïve Kėdė

etc.etc.

Naïve Pusiau  Baro Kėdė  etc.etc.

Naïve Pusiau Baro Kėdė

etc.etc.

Naïve Taburetė  etc.etc.

Naïve Taburetė

etc.etc.

Naïve Valgomojo Stalas  etc.etc.

Naïve Valgomojo Stalas

etc.etc.

Naïve Kavos Staliukas  etc.etc.

Naïve Kavos Staliukas

etc.etc.

Tabletė  Dalius Razauskas

Tabletė

Dalius Razauskas

Foldin  etc.etc.

Foldin

etc.etc.

Mano Rašomasis stalas  etc.etc.

Mano Rašomasis stalas

etc.etc.

MRS Specialusis leidimas etc.etc.

MRS Specialusis leidimas

etc.etc.

4.9  Marius Valaitis

4.9

Marius Valaitis

Step Up  Tore Bleuzé

Step Up

Tore Bleuzé

Kilimai  Why Not

Kilimai

Why Not

Macaron lempa  Silivia Ceñal

Macaron lempa

Silivia Ceñal

Macaron toršeras  Silivia Ceñal

Macaron toršeras

Silivia Ceñal

SUNrise/set lempa  Barbora Adamonytė-Keidūnė

SUNrise/set lempa

Barbora Adamonytė-Keidūnė

Dew  Rasa Balaišė

Dew

Rasa Balaišė

Babel  ZP Studio

Babel

ZP Studio

Aye Aye!  etc.etc.

Aye Aye!

etc.etc.

Produktų Katalogas

Produktų Katalogas

Emko_Naujienos_Thumbnail.jpg

Naujienos


Naujienos2019 m. Sausio 28 d

DEW

Kai norime būti nustebinti, antgamtiniai reiškiniai būtini nėra – gamta savaime yra nuostabos šaltinis. Pakanka pažvelgti į rytinę ar vakarinę rasą, sužibančią ant augalų ir apgaubiančią juos mįslingu spindėjimu. Įkvėpta rasos lašelių, dizainerė Rasa Balaišė sukūrė veidrodį „Dew“ („Rasa“) – elegantišką duoklę gamtai, išryškinančią šio reiškinio estetinį grožį ir gebėjimą atspindėti. Veidrodis gali būti trijų dydžių ir skirtingų atspalvių: tonuotas bronzine ar tamsiai pilka spalva, bei klasikinis – be tonavimo. Kiekvienam priklauso keturi „lašeliai“, atliekantys ir praktinę funkciją – ant šių keramikos dirbinių galima kabinti lengvus papuošalus. Lašelių spalvos yra suderintos su veidrodžių tonais.

Įkūnydamas rasą „Dew“ spinduliuoja nežemiškus kerus bei atskleidžia krištolo švarumo funkciją, įkvepia aplinkai paslaptingos gyvybės. Šis veidrodis ne tik pasakoja savo išraiškingą istoriją, jis laukia užpildymo jūsų stilingais ritualais.

 

2019 m. Sausio 21 d

AČIŪ, KAD APLANKĖTE MUS IMM COLOGNE!

IMM+2.jpg

2018 m. Rugsėjo 4 d


MES IR VĖL ATVYKSTAME, PARYŽIAU!

 

2018 m. Rugpjūčio 31 d


NAUJAS KATALOGAS 2019

Buvo linksma, daug pastangų ir komandinio darbo. Ačiū visiems dalyvavusiems, Jūs buvote puikūs! Įvertinkite!

https://www.issuu.com/emko.lt/docs/emko_2019

 

2018 m. Liepos 20 d


ŠILTAS PASVEIKINIMAS JAUNIAUSIAM NAÏVE ŠEIMOS NARIUI

Naïve Low krėslas yra jauniasias šios šeimos narys. Jis pasižymi visai šeimai būdingu lengvai išrenkamu ir kompaktiškai supakuojamu rėmu. Plati odinė juosta, kuria atlošas yra tvirtinamas prie medinės konstrukcijos, krėslui suteikia išskirtinį charakterį. Tvirtas rėmas, odos ir tekstilės sintezė išryškina jo savitumą ir funkcionalumą. Nedidelis bei kompaktiškas Naïve Low yra jaukus ir patogus sėdėti.

 

2018 m. Birželio 21 d


Babel

The tiered serving stand Babel is a composition of two scooped wooden plates and a central pole combined with a solid brass handle. All three parts are made with precision from solid ash, and the plates are oiled with oil which is certified for contact with food. The plates can be easily removed and used separately, and then again mounted back onto the central pole to create a stylish two-tier serving stand for fruits, nuts, cakes, and more. For all the cupcake lovers we recommend to flip over the plates to have the flat surface. Created by design studio from Italy ZPstudio it is to be inspired by a childrens game “throw the ring“. From this simple idea the beautiful and functional accesory for modern customer was created.

 

2018 m. Birželio 21 d


Macaron toršeras

Silvia Ceñal įkvėpimas kilo iš saldžių, morenginių pyragaičių, gaminamų iš paprasčiausių ingridientų: kiaušinių, cukraus, migdolų miltų. Tačiau iškepti tobulą saldumyną visai nėra paprasta užduotis! Macaron lempų idėja yra labai panaši: proporcingai derinant paprastas sudedamamsias dalis gauti lempą, turinčią asmenybę. Malonios medinės dalys, pervertos įvairiaspalviais siūlais, atrodo neįprastai ir originaliai. Šios lempos ne tik apšvies, bet ir papuoš bei suteiks gyvumo Jūsų namams. Po dvejų neįtikėtinai sėkmingų metų rinkoje, Silvia ir EMKO susitarė, kad Macaron toršeras be abejonės papuoš jau esamą kolekciją.

 

2017 m. Rugsėjo 4 d

EMKO nauja kolekcija atkeliauja į Paryžių!

EMKO_Paris2017_Invitation_LT-1.jpg
 

28 Rugpjūtis 2017

NEW ARRIVAL

Žemė ir joje esančios gyvybės ciklas sukasi aplink saulę. Nuo pat žmonijos aušros saulės ritmas rikiuoja mūsų dienotvarkę ir daro įtaką ryšiui su aplinka: mūsų protėviai su saule kėlėsi ir su saule gulėsi. 

Dangaus šviesa, atsispindinti žmonių savijautoje lyg veidrodyje, veikia mūsų nuotaiką ir emocinę pusiausvyrą. Priklausomai nuo paros laiko žmogui yra svarbi kintanti šviesa: gaivi melsva rytais, ar šiltai rausva vakarais, saulei besileidžiant. Kelios dienos pilko, sunkaus dangaus ar mėnesiai trumpų žiemos dienų – ir mūsų ūpas krenta. Nuotaika prastėja, kai apsiniaukia dangus.

Svarbu, kad šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdas pamažu atitolino mus nuo gamtos ir natūralaus saulės ciklo: žmonių veikla persikėlė į uždaras erdves, kuriose neturime ankstesnio sąlyčio su gamtos elementais, tad poreikis saulės šviesai ypatingai išaugo.

Šviestuvas „SAULĖ-tekis/-lydis“, kurtas tamsią lietuvišką žiemą, leidžia mums prisiliesti prie saulės: paslankus šviesos šaltinis apšviečia pasirinktą spektro spalvą ir keičia erdvės nuotaiką. Spalva pasirenkama pagal norą, pageidaujamą efektą  arba dienos momentą.  Švelniai paslinkę šviesos šaltinį ant mėlynos spalvos, suteiksite savo biurui gaivios ryto vėsos ir energijos pliūpsnį, o svetainei jaukaus vakaro įspūdį sukursgelsvai-rausvi tonai. Šis interaktyvus šviestuvas 2012 metais pelnė tarptautinės Vilniaus parodos „Baldai 2012“, o 2014 „Red Dot Design - Concept Award“ apdovanojimus.

 

24 Rugpjūtis 2017

Aye Aye! žvakidės

„Aye Aye!“ flotilė yra tvirtos, užapvalintos formos, atsparios audroms žvakidės, pagamintos iš ketaus.  Jų autoriai įkvėpimo sėmėsi iš nuotykių ir atradimų meto, kai pramoninės revoliucijos augimas ir entuziazmas leido keliautojams ir laimės ieškotojams pažinti pasaulį.

Keturių dydžių laiveliai sudaro išbaigtą flotilę: vienu kaminu besipuikuojantis nedidukas vilkikas priekyje, o keturių kaminų įspūdingas garlaivis gale. Visos jūreivystei būdingos spalvos yra tinkamos ir žvakidėms, tad spalvų pasirinkimas yra gana platus: raudona, mėlyna, juoda ar pilka. Kiekvienas kaminas sukurtas taip, kad jame tilptų nedidelė arbatinė žvakė, primenanti jaukius uosto žiburius, arba aukšta cilindro formos žvakė panaši į vandens garų kaminą.

„Aye Aye!“ laivų, puikiai derančių tarpusavyje, platus dydžių ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti norimą atmosferą, tinkančią įvairioms progoms ir interjerams. Vienas siauras laivelis nuplukdys tolyn vienatvę ir maloniai žiūrėsis ant palangės. Iš eilės išdėstyti keli vienetai atrodys kaip karo laivynas šventiškai sveikinantis mus šviesos fejerverkais. Ant valgomojo stalo tarp indų lyg salų dreifuojantys laivai atplukdys gerą nuotaiką ir užburs pokalbius. Dėl savo įvaizdžio ir formos „Aye Aye“ žvakidės atrodo dinamiškos ir lengvos, jos leidžia sudaryti įvairias kompozicijas, kurias galima keisti eksperimentuojant iki begalybės.

Įkvėptos pramoninės revoliucijos laikų gaminių dizaino, Aye Aye! yra gaminamos iš ketaus, nupurkšto milteliniais dažais. Papildoma erdvė aplink žvakės laikiklį sukuria saugumo zoną. Laivas - saugi sala vandenyne, o „Aye Aye!“  žvakidės - saugi vieta ugnelei jūsų namuose. Pagaminti iš ketaus, laivai yra gana sunkūs ir stabilūs, neapverčiami (tačiau vandenyje nugrimztų kaip akmenys). Tvirtos kaip uolos, šie lavai yra neįprastas, bet ypatingai jaukus sprendimas žvakidėms, neskaidysiantis interjero vientisumo.

„Aye Aye!“ laivynas sukelia lengvą nostalgiją – tai būdinga žvakidėms. Jausmą dar labiau sustiprina mylima jūros tema ir vaikystėje žaistas laivų mūšio žaidimas. „Aye Aye!“  yra žavus dizaino elementas, leidžiantis sukurti skirtingas spalvų ir formų variacijas, tinkantis individualiam skoniui ir gyvenimo būdui.

Emko_Kontaktai_Thumbnail.jpg

Kontaktai


Kontaktai


 

Erika Markovska-Mikulskienė
cell: +37061533588
erika@emko.lt

Inga Markovska
cell: +37061418759
inga@emko.lt

 

 

Buveinės adresas:
Kalvarijų 1-2.2 (2-as aukštas) Vilnius.
LT-09310, Lietuva
Fakso numeris +370 85 210003

UAB EMKO
Įm. kodas:  302433715
PVM kodas: LT100004950210

Registracijos adresas:
Čiobiškio 31-31, Vilnius
LT-07187, Lietuva

 

Mažmeninė prekyba Lietuvoje
www.decoin.lt 

Vardas *
Vardas
Telefonas
Telefonas