2019 m. Gegužės 2 d


TORCH

Minimalistinis Torch kabliukų dizainas yra inspiruotas viduramžių deglo motyvo – į prie sienos tvirtinamą metalinį laikiklį lengvai įstatomas medinis kaištis. Jis pritaikytas smulkių aksesuarų ir sunkesnių viršutinių rūbų kabinimui, o ant išlenkto metalinio laikiklio galima kabinti drabužius su pakaba. Kabliukai pagaminti iš uosio masyvo ir milteliniais dažais padengto metalo, parduodama poromis, galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų. 

Kabliukai Torch yra be abejonės prikaustanti dėmesį detalė and jūsų asmeninės, jaukios pilies sienų.

 

2019 m. Sausio 28 d

DEW

Kai norime būti nustebinti, antgamtiniai reiškiniai būtini nėra – gamta savaime yra nuostabos šaltinis. Pakanka pažvelgti į rytinę ar vakarinę rasą, sužibančią ant augalų ir apgaubiančią juos mįslingu spindėjimu. Įkvėpta rasos lašelių, dizainerė Rasa Balaišė sukūrė veidrodį „Dew“ („Rasa“) – elegantišką duoklę gamtai, išryškinančią šio reiškinio estetinį grožį ir gebėjimą atspindėti. Veidrodis gali būti trijų dydžių ir skirtingų atspalvių: tonuotas bronzine ar tamsiai pilka spalva, bei klasikinis – be tonavimo. Kiekvienam priklauso keturi „lašeliai“, atliekantys ir praktinę funkciją – ant šių keramikos dirbinių galima kabinti lengvus papuošalus. Lašelių spalvos yra suderintos su veidrodžių tonais.

Įkūnydamas rasą „Dew“ spinduliuoja nežemiškus kerus bei atskleidžia krištolo švarumo funkciją, įkvepia aplinkai paslaptingos gyvybės. Šis veidrodis ne tik pasakoja savo išraiškingą istoriją, jis laukia užpildymo jūsų stilingais ritualais.

 

2019 m. Sausio 21 d

AČIŪ, KAD APLANKĖTE MUS IMM COLOGNE!

IMM+2.jpg
 

2018 m. Rugsėjo 4 d


MES IR VĖL ATVYKSTAME PARYŽIAU!

 

2018 m. Rugpjūčio 31 d


NAUJAS KATALOGAS 2019

Buvo linksma, dauk apstangų ir komandinio darbo. Ačiū visiems dalyvavusiems, Jus buvote puikūs! Įvertinkite!

https://www.issuu.com/emko.lt/docs/emko_2019

 

2018 m. Liepos 20 d


ŠILTAS PASVEIKINIMAS JAUNIAUSIAM NAÏVE ŠEIMOS NARIUI

Naïve Low krėslas yra jauniasias šios šeimos narys. Jis pasižymi visai šeimai būdingu lengvai išrenkamu ir kompaktiškai supakuojamu rėmu. Plati odinė juosta, kuria atlošas yra tvirtinamas prie medinės konstrukcijos, krėslui suteikia išskirtinį charakterį. Tvirtas rėmas, odos ir tekstilės sintezė išryškina jo savitumą ir funkcionalumą. Nedidelis bei kompaktiškas Naïve Low yra jaukus ir patogus sėdėti.

 

2018 m. Birželio 21 d


Babel serviravimo indas 

Šio šiuolaikiško ir madingo Serviravimo indo sukūrimas buvo įkvėptas vaikų žaidimo "Mesti žiedą". Babel sudaro dvi medinės lėkštės ir stovas, su kieta žalvario rankena. Taip pat, kaip ir žaidime, apvalios lėkštės lengvai nuimamos ir gali būti naudojamos atskirai ir vėl užmaunamos atgal ant stovo. Visos Babel dalys yra nutekintos iš uosio masyvo ir nualiejuotos sertifikuotu aliejumi, kuris gali liestis su maistu. Šis indas taps neatsiejama jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, patiekiant vaisius, riešutus, saldainius ir dar daugiau. Lėkštes taip pat galima ant stovo užmauti apverstas, kai reikalingas plokščias paviršius, kepiniams patiekti. Babel’is  puikiai tiks kiekvienuose namuose dėl minimalaus dizaino ir šiltų medžiagų, bei daugiafunkcinio pritaikymo.

 

2018 m. Birželio 21 d


Macaron toršeras

Silvia Ceñal įkvėpimas kilo iš saldžių, merenginių pyragaičių, gaminamų iš paprasčiausių ingridientų: kiaušiniai, cukrus, migdolų miltai. Tačiau iškepti tobulą saldumyną visai nėra paprasta užduotis! Macaron lempų idėja yra labai panaši: proporcingai derinant paprastas sudedamamsias dalis gauti lempą, turinčią asmenybę. Malonios medinės dalys, pervertos įvairiaspalviais siūlais, atrodo neįprastai ir originaliai. Šios lempos ne tik apšvies, bet ir papuoš, bei suteiks gyvumo Jūsų namams. Po dvejų neįtikėtinai sėkmingų metų rinkoje, Silvia ir EMKO susitarė, kad Macaron toršeras be abejonės papuoš jau esamą kolekciją.

 

2017 m. Rugsėjo 4 d

EMKO nauja kolekcija atkeliauja į Paryžių!

 

28 Rugpjūtis 2017

NEW ARRIVAL

Žemė ir joje esančios gyvybės ciklas sukasi aplink saulę. Nuo pat žmonijos aušros saulės ritmas rikiuoja mūsų dienotvarkę ir daro įtaką ryšiui su aplinka: mūsų protėviai su saule kėlėsi ir su saule gulėsi. 

Dangaus šviesa, atsispindinti žmonių savijautoje lyg veidrodyje, veikia mūsų nuotaiką ir emocinę pusiausvyrą. Priklausomai nuo paros laiko žmogui yra svarbi kintanti šviesa: gaivi melsva rytais, ar šiltai rausva vakarais, saulei besileidžiant. Kelios dienos pilko, sunkaus dangaus ar mėnesiai trumpų žiemos dienų – ir mūsų ūpas krenta. Nuotaika prastėja, kai apsiniaukia dangus.

Svarbu, kad šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdas pamažu atitolino mus nuo gamtos ir natūralaus saulės ciklo: žmonių veikla persikėlė į uždaras erdves, kuriose neturime ankstesnio sąlyčio su gamtos elementais, tad poreikis saulės šviesai ypatingai išaugo.

Šviestuvas „SAULĖ-tekis/-lydis“, kurtas tamsią lietuvišką žiemą, leidžia mums prisiliesti prie saulės: paslankus šviesos šaltinis apšviečia pasirinktą spektro spalvą ir keičia erdvės nuotaiką. Spalva pasirenkama pagal norą, pageidaujamą efektą  arba dienos momentą.  Švelniai paslinkę šviesos šaltinį ant mėlynos spalvos, suteiksite savo biurui gaivios ryto vėsos ir energijos pliūpsnį, o svetainei jaukaus vakaro įspūdį sukursgelsvai-rausvi tonai. Šis interaktyvus šviestuvas 2012 metais pelnė tarptautinės Vilniaus parodos „Baldai 2012“, o 2014 „Red Dot Design - Concept Award“ apdovanojimus.

 

24 Rugpjūtis 2017

Aye Aye! žvakidės

„Aye Aye!“ flotilė yra tvirtos, užapvalintos formos, atsparios audroms žvakidės, pagamintos iš ketaus.  Jų autoriai įkvėpimo sėmėsi iš nuotykių ir atradimų meto, kai pramoninės revoliucijos augimas ir entuziazmas leido keliautojams ir laimės ieškotojams pažinti pasaulį.

Keturių dydžių laiveliai sudaro išbaigtą flotilę: vienu kaminu besipuikuojantis nedidukas vilkikas priekyje, o keturių kaminų įspūdingas garlaivis gale. Visos jūreivystei būdingos spalvos yra tinkamos ir žvakidėms, tad spalvų pasirinkimas yra gana platus: raudona, mėlyna, juoda ar pilka. Kiekvienas kaminas sukurtas taip, kad jame tilptų nedidelė arbatinė žvakė, primenanti jaukius uosto žiburius, arba aukšta cilindro formos žvakė panaši į vandens garų kaminą.

„Aye Aye!“ laivų, puikiai derančių tarpusavyje, platus dydžių ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti norimą atmosferą, tinkančią įvairioms progoms ir interjerams. Vienas siauras laivelis nuplukdys tolyn vienatvę ir maloniai žiūrėsis ant palangės. Iš eilės išdėstyti keli vienetai atrodys kaip karo laivynas šventiškai sveikinantis mus šviesos fejerverkais. Ant valgomojo stalo tarp indų lyg salų dreifuojantys laivai atplukdys gerą nuotaiką ir užburs pokalbius. Dėl savo įvaizdžio ir formos „Aye Aye“ žvakidės atrodo dinamiškos ir lengvos, jos leidžia sudaryti įvairias kompozicijas, kurias galima keisti eksperimentuojant iki begalybės.

Įkvėptos pramoninės revoliucijos laikų gaminių dizaino, Aye Aye! yra gaminamos iš ketaus, nupurkšto milteliniais dažais. Papildoma erdvė aplink žvakės laikiklį sukuria saugumo zoną. Laivas - saugi sala vandenyne, o „Aye Aye!“  žvakidės - saugi vieta ugnelei jūsų namuose. Pagaminti iš ketaus, laivai yra gana sunkūs ir stabilūs, neapverčiami (tačiau vandenyje nugrimztų kaip akmenys). Tvirtos kaip uolos, šie lavai yra neįprastas, bet ypatingai jaukus sprendimas žvakidėms, neskaidysiantis interjero vientisumo.

„Aye Aye!“ laivynas sukelia lengvą nostalgiją – tai būdinga žvakidėms. Jausmą dar labiau sustiprina mylima jūros tema ir vaikystėje žaistas laivų mūšio žaidimas. „Aye Aye!“  yra žavus dizaino elementas, leidžiantis sukurti skirtingas spalvų ir formų variacijas, tinkantis individualiam skoniui ir gyvenimo būdui.

 

21 Rugpjūtis 2017

The make me! 2017 konkurso finalininkai jau paskelbti.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Naïve kėdė, sukurta ETC.ETC. dizainerių yra tarp finalininkų. 

Nugalėtojai bus išrinkti parodos Lodz Design Festival metu, spalio mėnesį.

Palinkėkite mums sėkmės ir tegul laimi geriausi!

 

28 Kovas 2017


Pranešimas žiniasklaidai

Sveikas, Milane!

2017-ųjų pavasaris džiugina puikiomis žiniomis – pirmą kartą EMKO produktus galima bus pamatyti Milano dizaino savaitės metu, ir ne tik. EMKO buvo pakviesti dalyvauti Archiproduct’ų kuriamoje Design Hub erdvėje ir mielai priėmė kvietimą. Kas galėtų atsispirti būti tarp geriausiųjų Milano Tortonos rajone?

“Milanas yra nuostabus miestas, o Dizaino savaitė – vienas svarbiausių su Dizainu susijusių renginių. Visos su Dizainu dirbančios kompanijos trokšta ten patekti, tad nebuvo jokių dvejonių dėl dalyvavimo”, - pasakoja Erika Markovska-Mikulskienė, EMKO įkūrėja.

Design Hub erdvė bus atidaryta balandžio trečiąją ir neužvers durų ištisus metus! EMKO produktai bus demonstruojami Via Tortona 31, kambaryje nr. 2. Lankytojai turės galimybę susipažinti su pirmuoju ir iki šiol lyderio pozicijas pardavimuose išlaikančiu EMKO produktu – rašomuoju stalu „My Writing desk“, šalia kurio kukli, bet tvirta ir akį traukianti išskirtinumu stovės Naive kėdė bei jos „aukštesnė sesė“ – pusbario kėdė. Milane bus pristatomas ir vienas naujesnis EMKO produktas, sulaukiantis neįprastai daug dėmesio ir komplimentų visame pasaulyje – sekreteras „Pill“. Tai – šis tas ypatingo, šis tas paslėpto, šis tas asmeninei Jūsų erdvei.

„Mes labai laukiame Milano dizaino savaitės ir džiaugiamės galimybe būti ten. Visa EMKO komanda dalyvaus šiame renginyje. Turėsime progą susitikti su lankytojais ir išgirsti jų nuomonę apie EMKO gaminius, kuri yra ypatingai svarbi. Tiesą sakant, nė neabejoju, kad jiems patiks“, - šypsosi Erika.

Visi lankytojai yra kviečiame ateiti ir pasidalinti savo įspūdžiais! Įsiminkite: via Tortona 31, kambarys nr. 2, EMKO produktai lauks Jūsų nuo balandžio trečiosios ištisus metus.

 

UAB EMKO
Inga Markovska
Sales executive,
+370 614 18759
inga@emko.lt
2017 03 10, Singapore

 

31 Rgp 2015


Paryžiau mes grįžtame!

Gegužės 31. 2016


Tokijau, mes grįžome!
Nuostabi šalis ir vėl pristatyti mūsų naujienas bei „bestsellerius“.
Laukiame Jūsų 1-3 dienomis, Big Sight rajone, Interior Lifestyle Tokyo parodoje.
Stendo Nr 2-113〜123, GLOBAL sektorius

 
 

6 Balandžio 2016

Varšuva
Taigi taigi – mes dar niekada nedalyvavome jokiuose renginiuose mūsų kaimyninėje valstybėje, Lenkijoje, ir štai pirmasis bandymas!
Ši paroda yra organizuojama pirmą kartą, ir jei turite galimybę, kviečiame užsukti ir įvertinti!
Mūsų stendo numeris M17-18.
 
Daugiau skaitykite:
http://www.archiproducts.com/en/news/50905/emko-debuts-in-warsaw-at-art-fair.html


1 Balandis 2016

EMKO ekspozicija Paryžiuje!

Visiems interjero dizaineriams ir architektams Paryžiuje ir jo apylinkėse EMKO turi puikių žinių! Salonas Luminter Paryžiuje, esantis 27 bd de Reuilly, jau turi EMKO baldų ekspoziją. Jei kada kilo klausimai ar Naivios kėdės – patogios, arba, koks jausmas dirbti prie Mano Rašomojo stalo šalia kabant Foldin lentynoms, kviečiame apsilankyti Luminter salone ir tuo įsitikinti. Susidarykite savo asmeninę nuomonę!

Trumpas komentaras iš oficialaus EMKO prekybos atstovo Prancūzijai: „Sonepar Luminter salonas priima išskirtinai interjero dizainerius bei architektus. Atidarytas maždaug prieš dešitmetį iš pradžių specializavosi tiktai apšvietime ir taip išgarsėjo. Tačiau laikui bėgant buvo priimtas sprendimas įtraukti ir modernių dizaino baldų į atnaujintą 600m2 saloną Paryžiaus centre. EMKO buvo išrinkta dėl siūlomų patrauklių produktų, kurie suvilios daugelį prancūzų interjero dizainerių. Lietuviškas dizainas dabar bus labiau matomas Paryžiuje.“

Norėdami gauti daugiau informacijos apie apsilankymą salone, galite susisiekti tiesiogiai su Stéphane: https://www.designenvue.fr/

 


15 Sausis 2016

Ir vėl Paryžius! Pasiilgote mūsų?


21 Rugs. 2015

Pasimatysime Londone?


1 Rgs 2015

Būsite Paryžiuje? Pasimatysime!

 


1 Rgp 2015

Mes nesigiriame :-) bet galite mus surasti rugpjūčio mėn. VOGUE žurnale JK rinkai. Ačiū VOGUE komandai už gerą produktų pasirinkimą!

 

9 Liepa 2015

Sulaukėme daug dėmesio!

Archiproducts komanda pasirinko EMKO ir "papostino" savo 335,000 sekėjų Facebook ir 13,000 sekėjų Twitter:
https://facebook.com/archiproducts/posts/844280975627169

https://twitter.com/archiproducts/status/615180661935218688

Taip pat mūsų geriausią gaminį Mano rašomasis stalas išspausdino dizaino ir architektūros žurnalas  Coolture magazine http://www.coolturemag.com/coolture-magazine-verano-2015/ patikrinkite 83 psl.!

Dėkojame abiems komandoms už puikų pasirinkimą ! 

 

29 Balandis 2015

Gegužė – Dizaino mėnuo!

Šių metų gegužė yra stebėtinai turtinga Dizaino renginiais! Vilnius, Minskas ir Londonas kviečia Dizaino mylėtojus ir geriausius kūrėjus dalyvauti įvairiuose renginiuose ir turėti galimybę pademonstruoti naujausias tendencijas. EMKO labai džiaugiasi, turinti galimybę dalyvauti visuose renginiuose.

Gegužės 4-10 Lietuvos Dizaino savaitė, mūsų naujausi produktai: rašomasis stalas 4,9 ir kėdutė Naivi bus demonstruojami atitinkamai kavinėje Coffee Inn, Pilies g. 22 ir Vilniaus centriniame pašte, Gedimino pr. 7. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.dizainoforumas.lt/dizaino-savaite-2015-skelbia-svarbiausias-siu-metu-programos-dalis/

Gegužės 5-8 dalis EMKO komandos išvažiuoja į Minską, kad galėtų sudalyvauti baldų parodoje ir parodyti, kas yra Lietuviškas Dizainas. Kaip ten patekti: http://expoforum.by/upcoming-events/?SECTION_ID=1570 

Gegužės 19-21 pristatome savo geriausius Dizaino produktus Londone, Clerkenwell Dizaino savaitė – puiki vieta būti matomiems! Daugiau informasijos galite rasti čia: http://www.clerkenwelldesignweek.com/

Pasinerkime į Dizainą kartu!

 

18 Kovas 2015

 
 

EMKO komanda džiaugiasi, kad praėję metai įnešė daug naujovių į jau esamų produktų asortimentą. Dvi iš jų bus pristatytos parodoje Baldai 2015: kėdutė vardu Naivi bei nauja jau gerai pažįstamo ir noriai perkamo stalo Mano Rašomasis stalas uosinė versija. Kartu šie du baldai sudaro išvaizdų ir gyvą ansamblį, kuris, visų pirma, yra patogus darbui. Naivi kėdutė gavo tokį pavadinimą dėl savo paprastumo ir kuklumo. Sėdimoji dalis ir šeši vienodi pagaliukai – tik tiek tereikia patogiam ir išskirtiniam baldui. 

Laukiame visų norinčių susipažinti su mūsų naujovėmis!

 


09 vasaris 2015

Kviečiame apsilankyti mūsų stende, parodoje Frankfurt Ambiente. Lauksime Jūsų vasario 13-17 dienomis, Salės nr. 11.0, stendas B15. Daugiau informacijos http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html . Pristatysime mūsų naują gaminį - Naive kėdę, kurią sukūrė etc.etc. dizaineriai.

 
 

28 rugsėjis 2014

Lietuvos dizaino dienos

Aplankykite mus Kopenhagoje, 1-5 Spalio, Dome of visions centre, kur vyks Lietuvos dizaino dienos. 

Daugiau info rasite čia: http://domeofvisions.dk/event/dome-world-lithauen/

 

15 rugsėjis 2014

Darbinga savaitė Londone

Po įtemptos ir darbingos savaitės Londone Emko komanda sėkmingai grįžo į gimtinę. Didžiojoje Britanijoje Emko produktai buvo pristatyti parodoje 100% Design, bei Design Junction, į kurią patekome laimėję A Life Curated surengtą konkursą, daugiau informacijos apie tai galite rasti adresu: http://alifecurated.co.uk/design-junction-london-design-week/

Emko dėkoja LDF ir A Life Curated už suteiktą galimybę pristatyti Didžiosios Britanijos rinkai naujus produktus, bei darbingą, bet produktyvią savaitę Londone.

 

Rugsėjis 1, 2014

Naujos prekės

Mums malonu pristatyti Jums 2 naujus gyvnetojus mūsų šeimoje. Tai rašomasis stalas My writing desk su nauja apdaila – skaidri uosio faneruotė, bei krėslas My reading chair – krėslas Jums ir jūsų knygai.

 

1 Rgp 2014

 

Šį rudenį Jungtinė Karalystė pamatys, ko vertas Lietuvos dizainas.

Rugsėjo 17-20 dienomis Londone vyksiančioje parodoje 100% Design pirmą kartą bus jungtinis Lietuvos stendas, kuriame atrinkti geriausi 21-ojo amžiaus dizaino darbai reprezentuos Lietuvą. Labai džiaugiamės, kad EMKO ir etc.etc. darbai pateko tarp geriausiųjų.
 
Daugiau informacijos galite rasti:    http://www.100percentdesign.co.uk/

Iki pasimatymo Londone!

 

8 liepa 2014

 

Psimatykime mūsų biure, Kalvarijų 1, 4 aukštas. Paskambinkite prieš atvykdami, mes galime būti išvykę!

 
 

7 liepa 2014

 

Red Dot


Šių metų tarptautiniai produktų dizaino apdovanojimai Red Dot atkeliavo ir į Lietuvą: buvo apdovanoti du jaunų dizainerių Inesos Malafej bei Arūno Sukarevičiaus sukurti bei įmonės EMKO išvystyti baldai – rašomasis stalas „My writing desk“ ir lentyna „Foldin“.
 
„Šie apdovanojimai – labai svarbus įvertinimas ne tik mūsų įmonei ir Inesai su Arūnu, bet ir visam Lietuvos dizaino pasauliui. Už baldus iki šiol buvo gautas tik vienas apdovanojimas du tūkstančiai septintaisiais metais“, - džiaugėsi EMKO komercijos direktorė Erika Mikulskienė. Abu jauni dizaineriai yra Vilniaus dailės akademijos auklėtiniai, stalo „My writing desk“ pradinė versija buvo Inesos bakalauro baigiamasis darbas, kuriam vadovavo Doc. Povilas Juškaitis. Šiuo metu dizaineriai studijuoja magistrą Danijos Karališkojoje menų akademijoje Kopenhagoje.
 
Šiais metais dėl žymiai išaugusio dalyvių skaičiaus Red Dot komisijoje buvo net 40 narių iš 25 pasaulio šalių, kuriems teko įvertinti 4,815 darbų iš 53 pasaulio šalių. Prof. Dr. Peter Zec, Red Dot apdovanojimų iniciatorius ir CEO, pranešime spaudai komentavo, kodėl šio konkurso reikšmingumas kasmet auga: „Red Dot apdovanojimai produktų dizainui – puiki galimybė profesionalams iš viso pasaulio palyginti savo jėgas. Kasmet tai atsispindi vis aukštesniame dizaino lygmenyje ir motyvuoja dalyvius registruoti pačius geriausius dizaino produktus“.
 
„Tokiame kontekste sulaukti net dviejų įvertinimų darbams, sukurtiems jaunų Lietuvos dizainerių – didelė garbė“, - komentavo P. Zec žodžius E. Mikulskienė.
 
Red Dot award 2014 winner apdovanojimas skirtas rašomajam stalui „My Writing desk“, už dizaino novatoriškumą, funkcionalumą ir kokybiškumą.
 
Lentyna „Foldin“ gavo Red Dot award 2014 honourable mention įvertinimą už ypatingą sprendimą konstrukcijoje.
 
Abu produktai yra gaminami ir parduodami Lietuvoje, Europoje bei JAV jau antri metai. 2014 metais partnerystės sutartis pasirašyta ir su viena Singapūro kompanija, tad produktų sklaida didėja kasmet.

 

Kov 23 2014

 

Baldai 2014


Šiais metais lentynų sekcija Foldin, sukurta etc.etc. ir išvystyta EMKO buvo sėkmingai pristatyta Lietuvos rinkai parodos „Baldai 2014“ metu. Džiaugiamės, kad Foldin gavo aukščiausia šios parodos apdovanojimą už paprastą, bet sumanią ir stiprią konstrukciją bei dizaino inovatyvumą!