Logo.jpg

 UAB „Emko“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą “Įmonės Emko eksporto skatinimas naujose rinkose”.

 

UAB  „EMKO" yra baldų dizaino ir namų apyvokos reikmenų įmonė Lietuvoje. EMKO yra vieta, kur susitinka dizaino kūrėjai ir sekėjai. Savo veikloje bendradarbiaujame su jaunais dizaineriais, kuriems padedame įsitvirtinti šioje konkurencingoje srityje, leisdami jiems kurti ir jų idėjoms įgauti kūną. Pagal jų sukurtus dizainus išdirbame gamybos technologijas ir pagaminę pristatome rinkai baldus ir interjero detales. Tai leidžia jauniems talentams įgauti patirties ir be jokių nuosavų piniginių investicijų pristatyti savo darbus plačiai rinkai. Tokiu būdu mes skatiname Lietuvoje sukurtų produktų pristatymą pasauliui, remiame jaunų dizainerių įsitvirtinimą rinkoje. 

70 proc. savo produkcijos eksportuojame į užsienį. Mūsų klientai yra viešbučiai, interjero salonai, interjero dizaineriai ir kitom s įmonės, kurios parduoda galutiniams vartotojams išskirtinio dizaino baldus ir interjero detales. Siekdami plėsti savo klientų ratą matome didelę perspektyvą dalyvauti tarptautinėse parodose.

Šiuo projekto metu ketiname sudalyvauti 8 parodose.

 

„Įmonės Emko eksporto skatinimas naujose rinkose“  projektas, kuriam prašoma paramos, yra labai aktualus įmonei, kuri Lietuvoje kuria išskirtinio dizaino produktus ir didžiąją dalį savo produkcijos eksporuotuoja į užsienį, kur rinkos yra didesnės ir su didesne perkamąja galia.

 

Įmonei ypač yra svarbu dalyvauti tarptautinėse parodose, nes jose lankosi baldų ir interjero dizaino salonų savininkai, interjero dizaineriai, architektai, viešbučių pirkimų vadovai, kuriems yra aktualūs mūsų siūlomi produktai. Parodose, kuriose ketiname dalyvauti, yra užmezgami labai naudingi kontaktai, kurių dalis virsta bendradarbiavimo sutartims.

 

UAB „Emko“ projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. Priemonės tikslas – paskatinti MVĮ kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai. Projekto numeris 03.2.1-LVPA-K-801-05-0061.

 

UAB „Emko“ įgyvendinamo projekto tikslas - Vykdyti naujų užsienio rinkų paiešką bei esamų rinkų plėtrą.

 

Projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 42.153,00 Eur investicijų suma.

 

Projekto įgyvendinimo trukmė 24 mėnesiai.

 

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete www.emko.lt.