Barbora Adamonytė-Keidūnė

Barbora Adamonytė-Keidūnė, produkto dizaino kūrėja, 2016 m. baigusi gaminio dizaino magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Dizainerė daugiausiai dirba mažagabaričių dizaino objektų tokių kaip valgomojo, namų apyvokos daiktų, kurie lengvina buitį, srityje. Šios dizainerės kūryba jau buvo įvertinta RedDot Design Concept apdovanojimu, „Gero Dizaino Prizais“ bei kitais apdovanojimais, kurie skatina mąstyti, kurti ir realizuoti idėjas toliau.


Dalius Razauskas

1984-1988 m. mokėsi Kauno taikomosios dailės mokykloje, vitražo klasėje 
1988-1993 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje, dizaino katedroje 
2007-2010 m. mokėsi juvelyrinių gaminių dizaino „Darijaus papuošalų” galerijoje
Nuo 1993 m. dirba Vilniuje interjero, baldų, industrijos ir juvelyrinių dirbinių dizaineriu.


etc.etc.

Inesa Malafej ir Arūnas Sukarevičius dirba kartu nuo tada, kai pradėjo dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje. 2012 metais, dar studijuodami Karališkojoje Danijos akademijoje, jie įkūrė savo studiją pavadinimu  „etc.etc.” Pastaruosius dvejus metus „etc.etc.” bendradarbiavo su keliais prekės ženklais Europoje ir sulaukė pripažinimo bei įvertinimų, kurie buvo vainikuoti prestižiniais „IF” ir „Red Dot” apdovanojimais.

„Savo darbe itin pagarbiai žiūrime į amatus, tradicijas ir kiekvieno objekto evoliuciją. Kartu mes nuolat ieškome sprendimų, kaip juos pagaminti naujoviškiau, geriau, skirtingiau bei adaptuoti šiandienos aplinkai, technologijoms ir visuomenei. Mes tikime, kad dizainas privalo praturtinti daiktus, suteikti jiems svarbos.”


Marius Valaitis

„Esu Marius Valaitis. Kauno technologijos universitete baigiau dizaino ir technologijų studijas. Mane labiausiai įkvepia galimybė kurti. Užvaldo nuostabus jausmas stebint, kaip iš mano eskizo gimsta realus apčiuopiamas objektas. Su malonumu praeinu visus etapus: eskizo sukūrimą, medžiagų pasirinkimą, gamybą ir galutinį pristatymą rinkai. Tikiu, kad kiekviename kūrinyje yra dalelė kūrėjo, todėl noriu būti savo kūrinio dalimi kaip galint daugiau.” 


Rasa_Balaise_portret_2.jpg

Rasa Balaišė

Dizaino magistro diplomas Vilniaus dailės akademijoje, 1993.

Prekės ženklo RASA deSIGN įkūrėja Rasa Balaišė – įvairiapusiškumu šsiskirianti dizainerė. Ji kuria baldus, šviestuvus, aksesuarus, įgyvendina ir privačių ir visuomeninių interjerų dekoro projektus. Daugiau nei dešimt metų dizainerė aktyviai dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse parodose, bendradarbiauja su įvairiais architektais ir gamintojais. Pastaruoju metu Rasa daug dėmesio skiria masinės gamybos projektams. 

 2019 m.


Silvia Ceñal

Silvia Ceñal gimė San Sebastiáne 1985 m. Iš pradžių ji studijavo technikos inžineriją Baskų krašto universitete, vėliau savo žinias gilino Groningene (Olandija) ir Florencijoje (Italija). Trumpai padirbėjusi įvairiose studijose, ji studijavo baldų dizainą IED dizaino institute Madride. 2010 m. Silvia tęsė karjerą „Stone Designs” studijoje, kur dirbo kartu su Cutu Mazuelos ir Eva Prego. Per ketverius produktyvius metus „Stone Designs” studijoje ji suprato, kad dizainas yra daug daugiau nei vien baldų gamyba. Patirtis, kurią Silvia sukaupė dalyvaudama įvairiuose projektuose, padeda kuriant dizaino gaminius pažvelgti į juos iš skirtingų perspektyvų. Šie projektai apima plačias sritis – nuo biurų, restoranų ir parduotuvių interjerų dizaino iki baldų ir apšvietimo kūrimo. Išsikėlusi tikslą profesionaliai augti dizaino pasaulyje, Silvia pradėjo savo asmeninę kelionę ir nieko nelaukusi žengė pirmą žingsnį – remdamasi per trumpą profesinę karjerą sukauptomis žiniomis sukūrė gaminių liniją. Šie naujieji kūriniai inspiruoti medžio šiltumo ir paprastumo bei spalvų žaismo. Jos entuziazmas ir noras nueiti ilgą kelią dizaino pasaulyje įkvepia ją kasdien dirbti su tokia pat stipria motyvacija kaip ir pirmąją dieną. Šiuo metu ji dirba su baldų ir apšvietimo kompanijomis, tokiomis kaip lietuvių kompanija EMKO, portugalų kompanija „Two Six”, ispanų firmomis „Lufe”, „Massmi” ir „Oi Side”.


tore (3).jpg

Tore Bleuzé

Tore yra jaunas ir įvairiapusiškas industrijos dizaineris. 2007 m. Vakarų Flandrijos Hovesto universitete Jis įgijo industrijos dizaino magistro (M.S.) laipsnį. Pastaruosius 8 metus jis dirbo kaip dizaineris su įvairiais projektais, nuo tarpdisciplininių akademinių tyrimų iki naujų gaminių sukūrimo kelioms kompanijoms. Tore išplėtojo dizaineriams skirtą duomenų talpinimo platformą internete, skatinančią juos bendradarbiauti. Belgijoje dizaineris taip pat surengė keletą renginių ir parodą, skirtą pristatyti inovatyvias medžiagas. 2013 m. jis įkūrė studiją “obi-one”, kurioje derina laisvai samdomo dizainerio veiklą su asmeninių projektų kūrimu. Savo kūriniuose Tore stengiasi suderinti funkcionalumą ir paprastumą bei siekia sukurti praktiškus ir prieinamos kainos gaminius.


Whynot

Tai freelance dizainerių grupė, turinti didesnę  nei 10-ties metų profesionalią patirtį įvairiuose produkto dizaino sektoriuose:  nuo kanceliarinių prekių ir žaislų, iki baldų bei buitinės technikos, nuo elektronikos prekių iki sportinės įrangos ir urbanistikos objektų. 
 
Dizaineriai dirba su gerai žinomomis įmonėmis iš viso pasaulio, o jų sukurti produktai yra laimėję prestižiškus dizaino apdovanojimus.
 
WhyNot dizainerių  tikslas yra pasiūlyti idėjas ir sprendimus, kurie suteikia produktui pridėtinę vertę bei profesionaliai išpildyti struktūrizuotus bei ambicingus kliento tikslus.