Vakar baigėsi 2015 metų Litexpo paroda Baldai.

Ir mes ten buvome :)

Visų pirma ačiū EMKO komandai už efektyvų darbą.

Ačiū LDF už garbingą vietą prie raudono kilimo.

Ačiū Dariui už paskutinės nakties nuotykius aliejuojant mūsų nujieną – Naivią.

Ačiū Dainiui už skubią sekmadieninę fotosesiją.

Viską spėjome. Kas be ko – kaip „perestukinai“ susukinėjome paskutines kėdutes ketvirtaideinio rytą. Bet suskambėjus 10 val. Varpams EMKO stendas buvo baigtas J

 Pabėrėme pilną stendą spalvotų Naivių. Ir sulaukėme netikėtai daug publikos reakcijos. Gal ir dėl to, kad artėja Velykos, o kėdės buvo geltonos, mėlynos, natūralios ar pilkos spalvos. Vieniems priminė margučių pintinę, kitiems – zuikių pievelę. Buvo labai smagu. Visiems knietėjo pasėdėti, apversti, pabandyti išsukti ir atgal susukti kojas. Užmauti/numauti „antausius“.

Matėme savo stendo foto ir įvairiose apžvalgose.

http://www.delfi.lt/gyvenimas/naujos_formos/baldu-ir-interjero-detaliu-idejos-ka-pamateme-parodoje-baldai.d?id=67543670#!dgs=dgslt-180120:5885803

http://www.15min.lt/naujiena/kultura/renginiai/kas-baldu-parodoje-dziugina-lankytojus-29-493364#galerija/62442/1381447

http://www.15min.lt/naujiena/kultura/renginiai/kas-baldu-parodoje-dziugina-lankytojus-29-493364#galerija/62442/1381464

Labai nudžiugino šių metų parodos formatas bei kokybė. 3 salėje buvo išskirtinai „Pagaminta Lietuvoje“ tematika. SVEIKINAM! Dalyvių nebuvo per daug, stendai išgryninti ir kokybiški – gali pasijusti kaip IMM Cologne dizaino salėje.

Taip pat smagu, kad mažesnieji parodos lankytojai turėjo teminių užsiėmimų. Paaugliai smalsiai stebėjo ICP staklėmis pjaustomus drugelius bei žiogus, o mažesnieji darbavosi žaislų gaminimo dirbtuvėlėse, konstruodami laivus, traukinukus ir automobilius.

Žodžiu – viskas pavyko! Iki pasimatymo kitįmet.

E

 

 

 

Comment