28 Kovas 2017


Pranešimas žiniasklaidai

Sveikas, Milane!

2017-ųjų pavasaris džiugina puikiomis žiniomis – pirmą kartą EMKO produktus galima bus pamatyti Milano dizaino savaitės metu, ir ne tik. EMKO buvo pakviesti dalyvauti Archiproduct’ų kuriamoje Design Hub erdvėje ir mielai priėmė kvietimą. Kas galėtų atsispirti būti tarp geriausiųjų Milano Tortonos rajone?

“Milanas yra nuostabus miestas, o Dizaino savaitė – vienas svarbiausių su Dizainu susijusių renginių. Visos su Dizainu dirbančios kompanijos trokšta ten patekti, tad nebuvo jokių dvejonių dėl dalyvavimo”, - pasakoja Erika Markovska-Mikulskienė, EMKO įkūrėja.

Design Hub erdvė bus atidaryta balandžio trečiąją ir neužvers durų ištisus metus! EMKO produktai bus demonstruojami Via Tortona 31, kambaryje nr. 2. Lankytojai turės galimybę susipažinti su pirmuoju ir iki šiol lyderio pozicijas pardavimuose išlaikančiu EMKO produktu – rašomuoju stalu „My Writing desk“, šalia kurio kukli, bet tvirta ir akį traukianti išskirtinumu stovės Naive kėdė bei jos „aukštesnė sesė“ – pusbario kėdė. Milane bus pristatomas ir vienas naujesnis EMKO produktas, sulaukiantis neįprastai daug dėmesio ir komplimentų visame pasaulyje – sekreteras „Pill“. Tai – šis tas ypatingo, šis tas paslėpto, šis tas asmeninei Jūsų erdvei.

„Mes labai laukiame Milano dizaino savaitės ir džiaugiamės galimybe būti ten. Visa EMKO komanda dalyvaus šiame renginyje. Turėsime progą susitikti su lankytojais ir išgirsti jų nuomonę apie EMKO gaminius, kuri yra ypatingai svarbi. Tiesą sakant, nė neabejoju, kad jiems patiks“, - šypsosi Erika.

Visi lankytojai yra kviečiame ateiti ir pasidalinti savo įspūdžiais! Įsiminkite: via Tortona 31, kambarys nr. 2, EMKO produktai lauks Jūsų nuo balandžio trečiosios ištisus metus.

 

UAB EMKO
Inga Markovska
Sales executive,
+370 614 18759
inga@emko.lt
2017 03 10, Singapore

 

31 Rgp 2015


Paryžiau mes grįžtame!

Gegužės 31. 2016


Tokijau, mes grįžome!
Nuostabi šalis ir vėl pristatyti mūsų naujienas bei „bestsellerius“.
Laukiame Jūsų 1-3 dienomis, Big Sight rajone, Interior Lifestyle Tokyo parodoje.
Stendo Nr 2-113〜123, GLOBAL sektorius

 
 

6 Balandžio 2016

Varšuva
Taigi taigi – mes dar niekada nedalyvavome jokiuose renginiuose mūsų kaimyninėje valstybėje, Lenkijoje, ir štai pirmasis bandymas!
Ši paroda yra organizuojama pirmą kartą, ir jei turite galimybę, kviečiame užsukti ir įvertinti!
Mūsų stendo numeris M17-18.
 
Daugiau skaitykite:
http://www.archiproducts.com/en/news/50905/emko-debuts-in-warsaw-at-art-fair.html


1 Balandis 2016

EMKO ekspozicija Paryžiuje!

Visiems interjero dizaineriams ir architektams Paryžiuje ir jo apylinkėse EMKO turi puikių žinių! Salonas Luminter Paryžiuje, esantis 27 bd de Reuilly, jau turi EMKO baldų ekspoziją. Jei kada kilo klausimai ar Naivios kėdės – patogios, arba, koks jausmas dirbti prie Mano Rašomojo stalo šalia kabant Foldin lentynoms, kviečiame apsilankyti Luminter salone ir tuo įsitikinti. Susidarykite savo asmeninę nuomonę!

Trumpas komentaras iš oficialaus EMKO prekybos atstovo Prancūzijai: „Sonepar Luminter salonas priima išskirtinai interjero dizainerius bei architektus. Atidarytas maždaug prieš dešitmetį iš pradžių specializavosi tiktai apšvietime ir taip išgarsėjo. Tačiau laikui bėgant buvo priimtas sprendimas įtraukti ir modernių dizaino baldų į atnaujintą 600m2 saloną Paryžiaus centre. EMKO buvo išrinkta dėl siūlomų patrauklių produktų, kurie suvilios daugelį prancūzų interjero dizainerių. Lietuviškas dizainas dabar bus labiau matomas Paryžiuje.“

Norėdami gauti daugiau informacijos apie apsilankymą salone, galite susisiekti tiesiogiai su Stéphane: https://www.designenvue.fr/

 


15 Sausis 2016

Ir vėl Paryžius! Pasiilgote mūsų?


21 Rugs. 2015

Pasimatysime Londone?


1 Rgs 2015

Būsite Paryžiuje? Pasimatysime!

 


1 Rgp 2015

Mes nesigiriame :-) bet galite mus surasti rugpjūčio mėn. VOGUE žurnale JK rinkai. Ačiū VOGUE komandai už gerą produktų pasirinkimą!

 

9 Liepa 2015

Sulaukėme daug dėmesio!

Archiproducts komanda pasirinko EMKO ir "papostino" savo 335,000 sekėjų Facebook ir 13,000 sekėjų Twitter:
https://facebook.com/archiproducts/posts/844280975627169

https://twitter.com/archiproducts/status/615180661935218688

Taip pat mūsų geriausią gaminį Mano rašomasis stalas išspausdino dizaino ir architektūros žurnalas  Coolture magazine http://www.coolturemag.com/coolture-magazine-verano-2015/ patikrinkite 83 psl.!

Dėkojame abiems komandoms už puikų pasirinkimą ! 

 

29 Balandis 2015

Gegužė – Dizaino mėnuo!

Šių metų gegužė yra stebėtinai turtinga Dizaino renginiais! Vilnius, Minskas ir Londonas kviečia Dizaino mylėtojus ir geriausius kūrėjus dalyvauti įvairiuose renginiuose ir turėti galimybę pademonstruoti naujausias tendencijas. EMKO labai džiaugiasi, turinti galimybę dalyvauti visuose renginiuose.

Gegužės 4-10 Lietuvos Dizaino savaitė, mūsų naujausi produktai: rašomasis stalas 4,9 ir kėdutė Naivi bus demonstruojami atitinkamai kavinėje Coffee Inn, Pilies g. 22 ir Vilniaus centriniame pašte, Gedimino pr. 7. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.dizainoforumas.lt/dizaino-savaite-2015-skelbia-svarbiausias-siu-metu-programos-dalis/

Gegužės 5-8 dalis EMKO komandos išvažiuoja į Minską, kad galėtų sudalyvauti baldų parodoje ir parodyti, kas yra Lietuviškas Dizainas. Kaip ten patekti: http://expoforum.by/upcoming-events/?SECTION_ID=1570 

Gegužės 19-21 pristatome savo geriausius Dizaino produktus Londone, Clerkenwell Dizaino savaitė – puiki vieta būti matomiems! Daugiau informasijos galite rasti čia: http://www.clerkenwelldesignweek.com/

Pasinerkime į Dizainą kartu!

 

18 Kovas 2015

 
 

EMKO komanda džiaugiasi, kad praėję metai įnešė daug naujovių į jau esamų produktų asortimentą. Dvi iš jų bus pristatytos parodoje Baldai 2015: kėdutė vardu Naivi bei nauja jau gerai pažįstamo ir noriai perkamo stalo Mano Rašomasis stalas uosinė versija. Kartu šie du baldai sudaro išvaizdų ir gyvą ansamblį, kuris, visų pirma, yra patogus darbui. Naivi kėdutė gavo tokį pavadinimą dėl savo paprastumo ir kuklumo. Sėdimoji dalis ir šeši vienodi pagaliukai – tik tiek tereikia patogiam ir išskirtiniam baldui. 

Laukiame visų norinčių susipažinti su mūsų naujovėmis!

 


09 vasaris 2015

Kviečiame apsilankyti mūsų stende, parodoje Frankfurt Ambiente. Lauksime Jūsų vasario 13-17 dienomis, Salės nr. 11.0, stendas B15. Daugiau informacijos http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html . Pristatysime mūsų naują gaminį - Naive kėdę, kurią sukūrė etc.etc. dizaineriai.

 
 

28 rugsėjis 2014

Lietuvos dizaino dienos

Aplankykite mus Kopenhagoje, 1-5 Spalio, Dome of visions centre, kur vyks Lietuvos dizaino dienos. 

Daugiau info rasite čia: http://domeofvisions.dk/event/dome-world-lithauen/

 

15 rugsėjis 2014

Darbinga savaitė Londone

Po įtemptos ir darbingos savaitės Londone Emko komanda sėkmingai grįžo į gimtinę. Didžiojoje Britanijoje Emko produktai buvo pristatyti parodoje 100% Design, bei Design Junction, į kurią patekome laimėję A Life Curated surengtą konkursą, daugiau informacijos apie tai galite rasti adresu: http://alifecurated.co.uk/design-junction-london-design-week/

Emko dėkoja LDF ir A Life Curated už suteiktą galimybę pristatyti Didžiosios Britanijos rinkai naujus produktus, bei darbingą, bet produktyvią savaitę Londone.

 

Rugsėjis 1, 2014

Naujos prekės

Mums malonu pristatyti Jums 2 naujus gyvnetojus mūsų šeimoje. Tai rašomasis stalas My writing desk su nauja apdaila – skaidri uosio faneruotė, bei krėslas My reading chair – krėslas Jums ir jūsų knygai.

 

1 Rgp 2014

 

Šį rudenį Jungtinė Karalystė pamatys, ko vertas Lietuvos dizainas.

Rugsėjo 17-20 dienomis Londone vyksiančioje parodoje 100% Design pirmą kartą bus jungtinis Lietuvos stendas, kuriame atrinkti geriausi 21-ojo amžiaus dizaino darbai reprezentuos Lietuvą. Labai džiaugiamės, kad EMKO ir etc.etc. darbai pateko tarp geriausiųjų.
 
Daugiau informacijos galite rasti:    http://www.100percentdesign.co.uk/

Iki pasimatymo Londone!

 

8 liepa 2014

 

Psimatykime mūsų biure, Kalvarijų 1, 4 aukštas. Paskambinkite prieš atvykdami, mes galime būti išvykę!

 
 

7 liepa 2014

 

Red Dot


Šių metų tarptautiniai produktų dizaino apdovanojimai Red Dot atkeliavo ir į Lietuvą: buvo apdovanoti du jaunų dizainerių Inesos Malafej bei Arūno Sukarevičiaus sukurti bei įmonės EMKO išvystyti baldai – rašomasis stalas „My writing desk“ ir lentyna „Foldin“.
 
„Šie apdovanojimai – labai svarbus įvertinimas ne tik mūsų įmonei ir Inesai su Arūnu, bet ir visam Lietuvos dizaino pasauliui. Už baldus iki šiol buvo gautas tik vienas apdovanojimas du tūkstančiai septintaisiais metais“, - džiaugėsi EMKO komercijos direktorė Erika Mikulskienė. Abu jauni dizaineriai yra Vilniaus dailės akademijos auklėtiniai, stalo „My writing desk“ pradinė versija buvo Inesos bakalauro baigiamasis darbas, kuriam vadovavo Doc. Povilas Juškaitis. Šiuo metu dizaineriai studijuoja magistrą Danijos Karališkojoje menų akademijoje Kopenhagoje.
 
Šiais metais dėl žymiai išaugusio dalyvių skaičiaus Red Dot komisijoje buvo net 40 narių iš 25 pasaulio šalių, kuriems teko įvertinti 4,815 darbų iš 53 pasaulio šalių. Prof. Dr. Peter Zec, Red Dot apdovanojimų iniciatorius ir CEO, pranešime spaudai komentavo, kodėl šio konkurso reikšmingumas kasmet auga: „Red Dot apdovanojimai produktų dizainui – puiki galimybė profesionalams iš viso pasaulio palyginti savo jėgas. Kasmet tai atsispindi vis aukštesniame dizaino lygmenyje ir motyvuoja dalyvius registruoti pačius geriausius dizaino produktus“.
 
„Tokiame kontekste sulaukti net dviejų įvertinimų darbams, sukurtiems jaunų Lietuvos dizainerių – didelė garbė“, - komentavo P. Zec žodžius E. Mikulskienė.
 
Red Dot award 2014 winner apdovanojimas skirtas rašomajam stalui „My Writing desk“, už dizaino novatoriškumą, funkcionalumą ir kokybiškumą.
 
Lentyna „Foldin“ gavo Red Dot award 2014 honourable mention įvertinimą už ypatingą sprendimą konstrukcijoje.
 
Abu produktai yra gaminami ir parduodami Lietuvoje, Europoje bei JAV jau antri metai. 2014 metais partnerystės sutartis pasirašyta ir su viena Singapūro kompanija, tad produktų sklaida didėja kasmet.

 

Kov 23 2014

 

Baldai 2014


Šiais metais lentynų sekcija Foldin, sukurta etc.etc. ir išvystyta EMKO buvo sėkmingai pristatyta Lietuvos rinkai parodos „Baldai 2014“ metu. Džiaugiamės, kad Foldin gavo aukščiausia šios parodos apdovanojimą už paprastą, bet sumanią ir stiprią konstrukciją bei dizaino inovatyvumą!