WE ARE

EMKO yra lietuviška įmonė, dirbanti su modernaus dizaino baldais bei kitais namų interjero elementais. Mūsų šaknys kyla iš senovės baltų meistriškumo tradicijų, susikūrusių trijų skirtingų kultūrų susidūrime: šiaurietiškos Skandinavijos, vakarietiškos Europos ir rytinės Rusijos. Esame atviri ir be išankstinių nuostatų laukiame talentingų dizainerių iš bet kokio žemės taško bendram darbui.
EMKO produktai yra kuriami ir gaminami aktyviai, šiuolaikiškai, atsakingai rinkai. Mūsų klientų grupė varijuoja nuo dinamiškų profesionalų, įsileidžiančių gaivias idėjas į savo gyvenimus bei priimančius neįprastus sprendimus, iki kūrybingų menininkų,siekiančių, kad juos supanti aplinka atspindėtų aistrą, sudėtą į jų pačių darbus. 
Koncentruojamės į negausią nišą įvairius apdovanojimus pelniusių produktų, suteikdami galimybę įgyvendinti neeilinius sprendimus. Jų paprastas grožis kuria optimizmą ir jaukumą Jūsų pasirinktoje erdvėje. Išmanus dizainas įnešą besąlygišką patogumą į kasdienes užduotis. Meistriškumas bei medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus. Tereikia žvilgsnio kad atsiskleistų jų grožis. Tereikia prisilietimo, kad būtų pajustas funkcionalumas.

OUR STORY

Sakoma, tūkstančio li kelias prasideda nuo pirmojo žingsnio.
Mūsų atveju, pirmasis žingsnis žengtas 2009-aisiais, kai EMKO įkūrėja Erika Markovska-Mikulskienė, vedina savo aistros, pradeda investuoti laiką ir darbą į lietuviško dizaino vertės ir vardo atgimimą. Po kiek laiko atsitiktinumas ją suveda su jaunąja dizainere Inesa Malafej, kartu jos nusprendžia išvystyti Inesos bakalauro baigiamąjį darbą – „My Writing desk“ rašomąjį stalą. Tuo metu pradeda formuotis EMKO kertinė komanda. Keleri metai sunkaus darbo duoda savo vaisius: My Writing desk tampa bestseleriu, tam tikra sėkmės istorija: produktu, apdovanotu IF concept apdovanojimu 2012-aisiais ir prestižiniu Red Dot 2014-ais. 
Nuo tada EMKO perauga į kvapą gniaužiančią, nuotykių kupiną kelionę. Mūsų dizainas eksponuojamas parodose visame pasaulyje, rinkos susidomėjimas auga eksponentiškai ir į EMKO šeimą įtraukiama vis daugiau naujų, pasaulinio dėmesio vertų produktų. Šiuo metu jie nuolat parduodami Europoje, JAV ir Azijoje. Kelionė tęsiasi.

 
Emko